AntiHPV Genital Siğil Kremini kullanan kişilerin yorumları
Genital Siğil (HPV, Kondilom) Nedir? Nasıl Bulaşır? Bulguları Nelerdir?
31 Mayıs 2019

Sizden Gelen Geri Bildirimler

Whatsapp ile bize geri bildirim yapan kullanıcılarımızdan bir kaç ekran görüntüsü eklemek istedik.
Bize destek olmak için deneyimini bizimle paylaşan kullanıcılarımızdan gelenler.

Antihpv-kullnıcı yorumları

Merhaba bu sayfaya ürün kullanımı hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz. Deneyiminizi paylaşmanız aynı sıkıntıyı yaşayan kişiler için yol gösterici olacaktır.

Not: Burada bulunan tüm yorumlar gerçek kullanıcılarımıza aittir. Güven problemi yaşamanızı çok iyi anlıyoruz. Bu yüzden kullanıp memnun kalmış ve bize destek olan telefonumu paylaşabilirsiniz diyen kullanıcılarımızdan bir kaçını kendiniz arayıp kullanım deneyimlerini yakından öğrenebilirsiniz. Bunun için bize ulaşıp bilgi almanız yeterli.

 

129 Comments

 1. Necla Y. dedi ki:

  Eşim ve ben yakma işlemi için birkaç kez hastaneye gittik. Tam bitti derken ikimizde de tekrardan çıktı. Hayal kırıklığını ve mutsuzluğu anlatamam. Şans eseri ürünü aldık bizde. Siğiller geçti. Bi aydır çıkmadı. Çıkarsa elimizde hala duruyor krem hastaneden daha kolay en azından tavsiye ederim.

  • admin dedi ki:

   Etkisinizi görmeniz sevindirici. Sağlıklı Günler diliyoruz eşinizle size Necla Hanım. Yorumunuz için teşekkür ederiz.

  • Mercan dedi ki:

   Necla hanım merhabalar peki tekrarlama oldumu yoksa şükürler olsun bittimi

 2. Murat dedi ki:

  Açıklamalarınız ve samimiyetinize güvenerek ürünü aldım. Krem diye geçiyor ama krem sayılmaz kuruyunca alçımsı bir yapısı oluyor. Ama işe yaradı. Doktora gitmeye gerek bırakmadı. İyi çalışmalar diliyorum.

  • admin dedi ki:

   Murat bey etkisini görmeniz sevindirici. Dediğimiz gibi ürün bitki özleri ve yağlarından elde ediliyor. yağlar siğiller tarafından emildiğinde özleri kalıyor. ve kireç benzeri koruyucu yapı oluyor. Bizim tavsiyemiz her ne kadar geçmiş olsa da doktora görünmenizde fayda olacaktır. Bağışıklığınızı düşüren başka bir durum olma olasılığa karşı önlem almak iyi olacaktır. Yorumunuz için çok teşekkürler

 3. Ali S. dedi ki:

  Ne olduğunu bilmediğim bir ürün almak açıkçası hiç bana göre değil. Birde sağlıkla ilgiliyse imkansız. Ama siğillerden çok çektim arkadaş. Elim gitmeye gitmeye ürünü aldım. Ertesi gün elimdeydi. Küçücük bir cam bişeyin içinde. Risk almak zorunda kaldım. Sebebine geldince kaç doktora gittiysem uslübları hep aynıydı. Yakmak dışında bir çözüm yok deyip kestirip atıyorlardı. Ekşiden burayı buldum. Risklide olsa denedim. Şimdilik geçirdi. Bir küçük toplu alan vardı oraya okumadan direk kullanmışım. Deriyi soydu kıpkırmızı yaptı. Kaşıntıyı anlatamam. Ama 2 güne toparladı. Aynı illet sorun var ise size de tavsiye ediyorum arkadaşlar. Son olarak küçücük ürün için fiyat pahalı geldi. Ama altenatif ürün göremedim. Ve sorunu çözdüğü için giden 200 liram olsun diyorum.

  • admin dedi ki:

   Düşüncelerinizi açık açık yazmış olmanıza sevindik. Biz de sizin gibi düşünüyoruz genelde. kolay kolay güvenip ürün almak hepimiz için zor. risk alıp faydasını görmeniz ürünümüze ne kadar özen gösterdiğimizle alakalı. Ürün kullanımında cilde mümkün olduğunca değmemesine özen göstermek gerekiyor. cildinizi yakmasından dolayı kaşıntı oluyor. keşke olmasa ama insanız işte. Kaşıntı önleyici krem kullanabilirdiniz neyse ki geçmiş. Ürün fiyatlarına gelince ödediğiniz tutarı ürünümüz fazlasıyla hak ediyor diye düşünüyoruz. Ayrıca karışımımız da bulunan bazı bitki özlerini temin etmek maliyetli. Daha uygun fiyata sunabilmeyi çok isterdik ama maalesef en uygun yapabileceğimiz bu fiyatlara oluyor. Geçmiş olsun sağlıklı günler diliyoruz. Ali bey.

 4. Ömer A. dedi ki:

  Valla sitenize googledan denk geldim. Ürünü almadım ama sarımsak tavsiyeniz işe yaradı valla. Aynı dertleri yaşayan birinin yeri gibi duruyor bu site.

  • admin dedi ki:

   Tedaviyi bulamayıp uzunca bir süre sıkıntı yaşadığımız doğrudur. Maalesef sağlık sektörü henüz yeterince ilerleyemedi. Bitkisel çözümler uzun yıllar sağlığımız için tercih ettiğimiz yöntemler olacak gibi görünüyor. Tavsiyemizin işe yaramasına sevindik. buradaki amacımız ürün satmaktan ziyade sorunu yaşayan insanlara fayda sağlayabilmek. iyi günler dileriz Ömer bey.

 5. Engin T. dedi ki:

  Merhaba. açıklamalarınızı okudum ürünü almak istiyorum ama açıkcası güvenemedim. işe yarayıp yaramadığına nasıl emin olacağım. gönderdiğiniz ürün başka bir şey olabilir sonuçta. ama ciddi şekilde sıkını yaşayan biriyim. 4 kere yaktırdım şimdi hiç yaktırmasaydım diyorum. çok fazla oldular. psikolojim iyi değil. lütfen yardımcı olun.

  • admin dedi ki:

   Engin bey şüphelerinizi gidermemiz çok zor. ama sizi anlıyoruz. Kendinizi kötü hissetmeniz çok normal. Bir hap içsek, pat geçse ne güzel olur. ama maalesef henüz öyle bir aşamaya gelemedik hpv tedavisinde. Beslenmenize dikkat etmeniz önemli. Ürünümüz konusuna gelince kullanıp etkisini göremezseniz şayet fotoğraf çekip gönderiniz lütfen. Yardımcı olmak için mutlaka bir yol buluruz.Burada amacımız sizin gibi sorun yaşayan kişilere çözüm üretmek.

 6. Önder M. dedi ki:

  3 Yıldır yaşadığım sorun. ürünü aldım önümüzdeki günlerde durum hakkında bilgi vereceğim arkadaşlar. Fotoğraf çekip göndereceğim. bu yorum alanına görsel ekleme imkanı oluşturabilir misiniz acaba.

  • Kazım K. dedi ki:

   İlginiz için teşekkür ederim bayramdan önce ulaştırdığınız. Dediğiniz gibi umarım işe yarar. Kolay gelsin

 7. İsmi napcan dedi ki:

  Havale dışında ödeme neden yol bu kremden alımak istiyorum

 8. Murat T. dedi ki:

  İşe yarıyor inanmamıştım ama işe yaradı be. Siteyi zor buldum kutunun üstünde adres yazmasa bulamayacaktım. Allah razı oldun sizden bol kazançlar diliyorum

 9. Murat T. dedi ki:

  İşe yarıyor inanmamıştım ama işe yaradı be. Siteyi zor buldum kutunun üstünde adres yazmasa bulamayacaktım. Allah razı oldun sizden bol kazançlar diliyorum

 10. Abdurrahman E. dedi ki:

  Merhaba az önce ürünü sipariş geçtim kapıda ödeyecem. Ne zaman gönderirsiniz acaba.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Abdurrahman bey. bayram dolayısı ile siparişinizi bugün gönderebildik. Anlayışınız için teşekkür ederim.

 11. Sevinç Y. dedi ki:

  Merhabalar. Ürün pazartesi elime ulaştı. Akşamı hemen kullandım. İlk deneyimim şöyle oldu. siğil sıkıntısı yaşayan kişiler için belirtmek isterim. Siğillerin üstüne anlatıldığı gibi sürdüm ve ilk 3 dakika dişimi sıktım. açıkçası bu kadar acı vereceğini düşünmemiştim. İnsanın canı çok kıymetli doğrusu. ama sabretim 10. dakikadan sonra iyi acı sinek ısırığındaki gibi bir etkiye dönüştü. ertesi gün akşam iş dönüşü baktığımda 2 adet siğilin döküldüğünü görünce çok şaşırdım. Bu kadar hızlı sonuç beklemiyordum. ama daha düşmemiş olan bir kaç tane daha var maalesef. henüz 4.gün. kremi tavsiye ediyorum. Özellikle Ömer Bey’e buradan teşekkür ederim. gecenin 9 unda whatsappdan acıma ortak oldu. Ve dediği gibi oldu. Yorum yazmak için erken olabilir belki ama şimdiden içim rahatladı. Alacak olanlara endişe etmeyin alın diyorum buradan.

  • admin dedi ki:

   Bu değerli yorumunuz için tüm ziyaretçilerimiz adına teşekkür ederim Sevinç hanım. Önümüzdeki günlerde tüm siğiller gittiğinde birlikte sevincinizi paylaşacağımıza eminim. Sonuçlarınızı bekliyoruz.

 12. Osman dedi ki:

  Koter tedavisi sonuc vermedimi

  • admin dedi ki:

   Koter tedavisi uygulandığında siğiller yokedilir. Ama tekrarlama riski her zaman vardır Osman bey. Kullanıcıların yaklaşık %70 i tekrarlama şikayeti ile tekrar araştırmalara başlıyor.

 13. Kemal B. dedi ki:

  Yorumlara pek güvenmemiştim. ama kendimde yorum yapmak istiyorum. Koter ile 4 kere işlem yaptırdım. ona rağmen karnabahar büyüklüğünde siğil yeniden yeniden çıktı. her seferinde biraz daha büyüdü. Kremde ne var bilmiyorum. çekinerek sürdüm ve üst kısmı ertesi güne eritti direk. ama 9 günü buldu altta kalan pembe kısımları eritmesi. denenebilir bir ürün. Fiyat biraz yüksek gibi geliyor bana. Devlette bedava işlem yaptırıyorsanız daha da pahalı geliyor. ama en azından işe yarayan birşeye ödeme yaptım.

 14. Derya Y.. dedi ki:

  Merhaba ürününüzü inceledim. aklıma takılan şeyler var. Hangi sıklıkla kullanmamız gerekiyor. Birde bir kutuda ne kadar miktar krem geliyor . yeterli oluyor mu tekrar tekrar almamız gerekir mi?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Derya hanım. Aklınıza takılanları hem sizin hem sizden sonra sitemizi ziyaret edecek kişiler için cevaplamaya çalışayım. Antihpv kremini her gün düzenli olarak kullanabilirsiniz. Küçük siğillerde ilk işlemde etki göstermekte ve siğiller kararıp ölü deri halini almakta. Siyah hale geldi ise krem sürmeyip bir iki gün bekleyiniz. düşmemiş olursa kullanıma devam etmelisiniz. Gün aşırı kullanım ideal olan ve tavsiye ettiğimizdir bu yüzden. Ürün 25 gr olarak gelmekte. 20 Siğili olan birisi hepsine uygulayıp siğilleri düştüğünde yaklaşık olarak 1/8 i kullanılmış olmakta. Tekrarlama durumları olursa anında müdahale edip lezyonların güçlenip büyümesini engelleyebilirsiniz. Tekrar tekrar ürün almanıza gerek kalmayacaktır kısacası.

 15. Remzi dedi ki:

  Hpv den nasıl kurtulabılırım bana yardımcı olurmususunuz 3 kez yaktırdım yine çıktı

  • admin dedi ki:

   Geçmiş olsun öncelikle Remzi bey. Hpv ve lezyonları can sıkıcı bir durum maalesef. Ama çözümsüz değil. Antihpv krem siz ve sizin gibi aynı sorundan şikayetçi kişiler için özel geliştirilmiş tamamen bitkisel krem. Ve siğillerin üzerinde oldukça başarılı. Kullanıcılarımızın yorumlarında da belirtiği gibi çok kısa sürede olumlu etkilerini görebilirsiniz. Bizimle iletişim numaralarımızdan veya canlı destek üzerinden iletişime geçerseniz size yardımcı olmak isteriz.

 16. Enes dedi ki:

  Ürünü yeni sipariş verdim ve 1 günde elime ulaştı ufacık bir tüp içinde geldi gelir gelmez sürdüm ve yakmaya başladı 30 saniye bekledim öyle sürdüm daha az acı verdi Ömer beye ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim 1 hafta sürekli kullanımımdan sonra yeniden yorum yaparım etkisi olursa

  • admin dedi ki:

   Geri bildiriminiz ve güzel yorumunuz için teşekkürler Enes bey. Kullanım deneyimlerinizi bekliyor olacağız. Görüşmek üzere.

 17. FilizGümüş dedi ki:

  Yorumların gerçek olduğuna pek inanmıyordum. şimdi bende yorum yapıyorum. Arkadaşlar krem hakkında tek bir şey söyleyeeğim. Hemen alın. hiç düşünmeyin kafanızda hiç bir soru kalmasın. Benile ilgilen ayşe hanım çok ilgiliydi. 3 günde hepsi döküldü. İnanın böle sonuç beklemiyordum alırken. Allah razı olsun ne diyeyim başka.

  • admin dedi ki:

   Dualarınız, tavsiyeleriniz için ne kadar teşekkür etsek az Filiz hanım. Çok geçmiş olsun. iyi günler diliyoruz 🙂

 18. enes dedi ki:

  arkadaşlar merhaba inanın yorumları sahte olarak bile düşündüm inanmamıştım hiç ama o kadar kısa süre içinde hepsi döküldü ki gerçekten harika bir ürün 1 hafta sonra yazıcam demiştim ürün elime geldi 2 gün kullandım daha sonra kullanmayı bıraktım ve ertesi gün kabuk kabuk dökülüp soyulmaya basladı ilk olarak ufak bir acı veriyor sürdüğünüz zaman ve sonra kararıp dökülüyor siğiller daha sonra kaşıntı olmaya baslıyor o da siğillerin döküldüğü anlamında ömer beye ilgisinden dolayı cok ama cok tesekkür ederim parayı sonuna kadar hak ediyorsunuz inanmayan arakdaslar olabilir ama gerçek bir kullanıcı olarak yazıyorum tüm cevreme bile önerdim bu sorunu yaşayan

  • admin dedi ki:

   Bir hafta olmadan etkisini görmüş olup 4. günde yazmanız bizim için de sürpriz oldu bu arada Enes bey. Whatsapp üzerinden her ne kadar teşekkür etmiş olsakta buradan yazmakta da fayda olur. Yorumunuz geri bildiriminiz bizim için çok önemli. İnanmayanlar maalesef olacaktır hala. Tüm yorumlar sizin gibi deneyim etmiş kullanıcılarımız tarafından yazılıyor. Şeffaf tutuyoruz özellikle. Tavsiye edenlerimiz arttıkça bu durumu çözmüş olacağız. İyi günler diliyorum.

 19. Serkan dedi ki:

  Hızlı kargo için teşekkür ederim öncelikle. yorumlarda ki gibi olur ümidiyle satın aldım. Kullandıktan sonra bende paylaşırım burada. Siğillerden bıktım inş yarar.

  • admin dedi ki:

   İşe yarayacaktır Serkan bey. İçiniz rahat olsun. Geri dönüşünüzü merakla bekliyor olacağız.

 20. Mine K. dedi ki:

  Öncelikle merhaba herkese. 2 hafta önce aldım kremi. küçük bir şey ama 9 günde hepsini bitirdi. umarım tekrarlamaz. teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

 21. ibrahim31 dedi ki:

  tesadüf eseri bulmuştum bu siteyi inanmadım başta bende herkes gibi.cunki fiyat çok gelmişti ve sosyal ağlarda çok kandirilio insanlar malumunuz.urunu sipariş ettim ve iki günde ulaştı elime.kurdan yardımıyla sığilin üstüne sürünce 10 saniye bi yanma oluo evet ama sonra kuruyo hemn zaten.3 gün olmadan döküldü hepsi şükür.isalllh bidaha tekrarlamaz.nacizane tavsiyem özel bölgenizde jilet ya da benzeri bisey kullanmayın.cunki anında tahriş edip üremesine sebep oluo.tras bakinalarindan yardım alın daha iyi ve güvenli…

  • admin dedi ki:

   Bu değerli yorumunuz için teşekkür ederiz İbrahim bey. Çok geçmiş olsun bir daha tekrarlamaz umarız. Çoğu kişi dediğiniz gibi güvenmekte problem yaşıyor. Bu durum bizim de dikkate aldığımız bir konu. İnş güveni sizin gibi tavsiye eden kullanıcılarımız arttıkça çözeceğiz. Tıraş makineleri konusunda haklısınız. Risk alıp siğiller çoğaltmak yerine makine ile kısaltmak en iyi yöntem gibi şu an. Görüşmek üzere iyi günler.

 22. Kemal dedi ki:

  Merhabalar uzun bir aradır bu konulara bakmamıştım hpv ile ilgili birkaç yazıya bakmaya başladım sitenizi’de google reklamında gördüm tıkladım genelde hiçbir zaman reklamı olan sitelere bakmam bu sefer böyle oldu 😊 Yorumları okudum kimi kişilerin söylediği gibi artık pek fazla güvenemiyorsunuz sahte veya yalan hesaplarla yazılmış olarak düşünüyorsunuz bu sefer ne bileyim güven duymak geldi Daha önce bende aynı durumdan şikayetçiydim anlamadığım bir nedenden dolayı genital bölgemde siğiller çıkmıştı bunlardan kurtulmak için hastaneye 6,7 defa gidip yaktırmıştım kurtulmuştum ilerleyen dönemde nüks edince bir daha gitmemiştim malum hoş olmayan bir görüntü oluyor ve psikolojik olarak etkileniyorsunuz neyse fazla uzatmayayım bu yorumu yazdıktan sonra kremden bende sipariş vermeyi düşünüyorum umarım alıp kullandıktan sonra güzel sonuç alırım tabiki sizlerlede bunu paylaşırım.

  • admin dedi ki:

   Kemal bey merhaba siparişinizi sistemden gördük, bugün göndermemiz mümkün olmayacak pazartesi göndereceğiz ve salı elinizde olacaktır. Hepimiz genelde sizin gibi düşünüyoruz güven duymak gerçekten zor. yakma işlemleri ile tanışmış birisi olduğunuz için Antihpv ye denk gelmiş olmanız ve sipariş vermeniz çok iyi olmuş. Etkisini ilk günden göreceğinize eminiz. Kullanım sonrası deneyiminizi de bizimle paylaşırsanız çok seviniriz. Görüşmek üzere

 23. Recai dedi ki:

  Bende bir yıldır bu illetle uğraşıyorum dememediğim yol kalmadı tekrar üçüncüye yaktırayım dedim bu gün bir bakayım yeni bir tedavi yöntemi varmı diye bu ilacı gördüm yorumları okudum ve bir adet sipariş ettim nasip olurda gelirse kullanım yorum yazacağım

  • admin dedi ki:

   Recai bey. Sipariş vermekle en iyi kararı verdiniz.Daha önceki deneyiminizden sonra Antihpv deneyimini merak ediyor olacağız. Sakarya’da iki gün içinde olacak siparişiniz. En kısa sürede etkisini görmeniz dileğiyle.

  • Sezgin dedi ki:

   Hocam nekadara sipariş verdiniz kremi? Fiyattan kimse bahsetmemişte sizde yeni sipariş vermişsiniz o yuzden soruyorum size.

   • admin dedi ki:

    Merhaba Sezgin bey. Sitemizde fiyatlarımız güncel olarak segilenmekte. sipariş forumumuzda olsun giriş kısmında olsun. tarayıcınız engellemiş olabilir belki. Fiyatı bir kutu için 199 tl oluyor. Çok geçmiş olsun şimdiden

 24. Mustafa. dedi ki:

  Bende çekiyorum 1 senedir bu illeti neredeyse gerçekten doğrumu bu ürün bir mucizevimi güven denilen birsey kalmadı denedim o kadar seyden sonra

  • admin dedi ki:

   Merhaba Mustafa bey.Burada bulunan tüm yorumlar kullanıcılarımıza ait. ve tamamen kendi görüşleri. HPV konusunda güven duymak çok zor bir durum çoğu kişi için. Bize ulaşırsanız size de yardımcı olmak isteriz. Siğillerden kurtulup yorumlarınızı tavsiyelerinizi bizimle paylaşmanız bizi mutlu eder.

 25. Ali dedi ki:

  Recai bey ; ne oldu gelişme varmı siğiller de dökülmeye basladımı yorum yazmamışsınız da merak ettim.

 26. Recai dedi ki:

  Evet arkadaşlar kremi kullandım bu sabah itibariyle tüm siğiller dökülmüş duş aldım tamamen temizlenmiş bir hafta sürdü ve sadece birkere kullandım fakat pisikolojim bozuktu bu işten ya biraz fazla sürmüşüm olayın heyacınıyla biraz derin yara yaptı ama olsun kurtumya önemli olan o bu ilacı getirenden ve admine çok soru sordum son bir haftadır sabrından ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim hepinize geçmiş olsun şimdiden

  • admin dedi ki:

   Çok geçmiş olsun Recai bey tekrardan. değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Bizim görevimiz size destek olmak siğillerden tamamen kurtulana kadar yanınızdayız her zaman. Sadece kremi alıp kendi başınıza kalmanız iyi olmaz. Önceliğimiz her zaman sizlere yardım etmek. Ki güzel geri dönüşleriniz bize mutluluk veriyor bu sayede. Siğillerin tekrarlamadığı zamanlar diliyoruz. Görüşmek üzere.

 27. Recai dedi ki:

  Ali bey ilk on dakika yanma oluyor dayanın uğraştığınıza değer emin olun bu çok mutluyum illetten kurtuldum inşallah sizde kurtulursunuz çok güzel bir ilaçmış güvenin bana

 28. Ali dedi ki:

  Anladım Recai bey siğil kadar kullanmamız gerekiyor dimi kremi peki deriye herhangi bir Zarar veriyormu inş allah daha tekrarlamaz.

 29. Hasan dedi ki:

  İyi günler ilacın kullanımında siğillerin üzerine die vurgulanmış fakat dilerizki istemedimiz ve kolay ulaşamadımız bölgelerdede cıkabiliyor örnek Makat bölgesi için nasıl kulanıcaz

  • admin dedi ki:

   Merhaba Hasan bey. Makat içi olmadığı sürece antihpv kremi güvenle kullanabilirsiniz. Siğiller ve deri için tariş etmeden kullanabilmeniz için alternatif kullanım şekli kullanma kılavuzunda bulunmakta. Yine de yardım alabileceğiniz birinin olması işlemin başarısını artıracaktır. İyi günler dileriz.

 30. Recai dedi ki:

  Evet ali bey siğilin dşına taşmamasına dikkat edin taşsabile kızarıyor sadece ama bir kaç günde geçiyor derideki kızarıklık

 31. Oya Arslan dedi ki:

  Bende şimdi gördüm yazinizi bende almak istiyorum bana yardımcı olabilir misiniz..

 32. Recai dedi ki:

  Yanlız bende çok derin yara açtı çok sürdüm diye galiba sadece siğillerin üzerine sürmenizi tavsiye edebilirim

 33. Oya Arslan dedi ki:

  Recai bey peki sizin siğiller geçtimi faydasını gördünüz mü…

 34. Recai dedi ki:

  Yani biraz kaldı yara tam iyileştiği zaman tekrar uygulayacağım heralde o zaman tamamen geçmiş olur umarım

 35. Samet Güvendik dedi ki:

  Merhaba Ömer beyin ricası üzerine yorum yazıyorum. Kremi tesadüfü olarak internette araştırırken buldum. Tam güvenmemekle birlikte aldım. hatta almadan yorumların hepsini okudum. Bir kaç kişi dişimi sıktım çok yakıyor filan demiş. Açıkçası ürün geldiğinde korkuttu beni. Ama kullandığımda sinek ısırığı gibi bir yanma oldu. İşe yaramadı sanıp Whatsapptan danıştım bile. Ama dedikleri bazı kişilerde yakma odluğu yakmasa da işlemin etkisini gösterdiğini söylediler. Neyse uzatmayayım toplamda 11 gün sürdü. 30 civarında siğilin hepsi bitti. İkinci gün girileşti siğiller. 4.gün çoğu siyah oldu. onlarda kullanmadım sonrasında. Diğerleri de 7. günde filan komple karardı. Neyse 4 5 günde sabunla yıkarken patır patır soyulup gittiler. Allah razı olsun gerçekten. İsteyen bana ulaşabilir bu arada. beni bıktırdı bu siğiller sizde de aynıysa tavsiye ederim arkadaşlar.

 36. ibrahim dedi ki:

  merhaba, 1,5 yıldır çekiyorum bu illeti 2 kez yama işlemi yaptırdım sonrasında tekrar çıkmaya başladı ufak ufak yayılıyor. bu konu hakkında bir sürü yazı makale okudum. burayı da tesadüf bir şekilde buldum. buradaki yorumları da okudum uzun süre kullanıp tekrarladı diye bir kelime okumadım. biraz tereddütlüyüm tekrarlama olasılığından . Bağışıklık sistemimi nasılda güçlendireceğim onuda bilmiyorum.

  • admin dedi ki:

   İbrahim bey. yorumunuza buradan cevap yazmadık. sizinle bolca telefonda whatsapp’ta görüştük. Siğiller bittikten sonra deneyimlerinizi bizimle tekrar paylaşırsanız çok seviniriz. Görüşmek üzere.

 37. ALİ dedi ki:

  Ben bu kremi çok tereddüt içinde kalarak aldım,adı genital siğil kremi fakat benim çenemde karnıbahar biçiminde 4 adet siğil var, 1 haftadır kullanıyorum küçük olan ortadaki kayboldu diğerleride küçüldü ve kabuk bağlamaya başladı,eminimki fazla sürsem şimdiye geçmişti ama cilde zarar vermemek için azar azar sürüyorum.2 senedir bu illetle uğraşan birisi olarak bu kremin işe yarayacağı inancı içime doğdu,size tecrübe olarak söylüyorum birçok farklı asitik ilaç kullandım çok aşırı sürdüğüm zamanlar oldu,aşırı sürdüm ve siğil kabuk bağlayarak düştü fakat deriye de zarar verdiği için bağışıklığını azalttıyor ve tekrar çıkıyor.önemli olan sadece siğili ve kökünü yok etmek aşırı kullanırsanız kesinlikle yayılır yani ilacı deriden dışarıya taşırmayın ve sabırlı olun.ara ara yorum yazıp bu ilacın tecrübelerimi paylaşacağım teşekkürler

  • admin dedi ki:

   Yorumunuz için çok teşekkür ederiz Ali bey. Açıklayıcı olmuş kullanıcılarımıza yol göstereceğine eminiz. canlı destekten olsun, telefonlardan olsun özellikle bunu dile getiriyoruz. Küçük miktarlarda sabırlı olarak düzenli uygulamak gerekiyor. Zaten kısa sürede etkisi görülmeye başlıyor. Psikolojimiz iyi olmadığında düşünmeden haraket edebiliyoruz maalesef. Tamamiyle geçmiştir umarız.

 38. Recai dedi ki:

  Ali bey dediğiniz gibi biraz fazla sürdüm ben ve kabuk bağlıyarak siğiller düküldü fakat derin yara oluştu ve sanki tekrarlıyor gibi bende bu sefer az miktarda ve deriye taşmıyacak şekilde sürdüm şimdilik herşey yolunda gibi bakalım ne olacak bende gelişmeleri bildireceğim

 39. Kemal dedi ki:

  Merhabalar kremi alıp kullandıktan sonra sonucu paylaşıcağımı söylemiştim İlk başta kremi kullanınca diğer kullanıcıların söylediği gibi yanma oluştu e biraz buna katlandık tabi ayrı olan siğiller birkaç gün içinde parçalanarak düştü bi şey kalmadı deriyle birleşik olan siğillere kremi uyguladığım zaman bunların düşmesi ve oluşan yaranın iyileşmesi iki hafta kadar bir süre aldı ilk başta geçmeyecek sandım haliyle yara oluşunca hatta Ömer bey”e danıştım kendisi yaranın iyileşme sürecine girdiğini ve antibakteriyel krem kullanırsam faydalı olacağını söyledi zaten iyileşme sürecine girmiş yaranın üzerine antibakteriyel krem uygulayınca biraz önce yazdığım gibi iki haftada bir şey kalmadı siğiller düştü oluşan yara iyileşti hoş olmayan bir görüntüden kurtulmuş oldum verdiğim paranın boşa gitmediğini görmüş oldum bu sıkıntıyı yaşayan herkese tavsiye ederim çok teşekkür ediyorum iyi çalışmalar dilerim

  • admin dedi ki:

   Bu değerli yorumunuz için çok teşekkürler Kemal bey. Faydasını gören kullanıcılarımızın artması bizi mutlu ediyor. Siğillerle problemi olan kullanıcılarımıza fikir vermesi umuduyla.
   Çok geçmiş olsun.

 40. Ali dedi ki:

  Kemal bey bende sürdüm sürdüğünler suan kırmızı yara tarzı ama siğiller sankı hep gitmemiş gibi yara iyileşinceye gidecek Ümit’iyle bakıyorum sizde nasıl olmusyu

  • admin dedi ki:

   Ali bey. komple gidecektir. içiniz rahat olsun. Sabırlı olun. bittiğinde bize tekrardan yazarsanız çok seviniriz. görüşmek dileğiyle.

 41. Ahmet dedi ki:

  internette araştırma yaparken şans eseri denk geldğim kremi korkarak ve çekinerek aldım ömer beyle görüşme sonrası ıkna oldum ve kullanmaya başladım 2 gün oldu kullanalı hakikaten mucizevi bir krem hemen etkisini gösterdi siyahlaşmaya başladı ve acıyo dıyen arkdaslara katılmıyorum cok ufak bir acı muhtemelen 1 2 gune tamamen kurtulurum başta ömer beyin ilgisine ve antihpv ailesine cok teşekkür ediyorum hiç terettüt etmeden alabılırsınız kutusu ufak ama cok az kullanım olduğu için size uzun süre yetebılcek bır krem iyiki varsınız ve tamamen kurtulduğumda düştüklerinde tekrar gelişmeleri yazacağım herkeze geçmiş olsun

  • admin dedi ki:

   Çok sağolun Ahmet bey yorumunuz için. whatsapp üzerinden yazdıklarınız bizi çok mutlu etti açıkçası. Tavsiyeniz için minnettarız. Tamamıyla geçecektir en kısa sürede inşallah siğilleriniz. Görüşmek üzere

 42. Kemal dedi ki:

  Ali bey deriyle birleşik toplu halde bulunan ufaklı olan siğillere kremi uyguladığım zaman haliyle yanma olduktan sonra siğiller düşünce o bölgede doğal olarak yara oluşuyor sizin’de dediğiniz gibi geçmeyecek sanıyorsunuz yaranın üzeri koruyucu tabakayla kaplanınca birde kaşınma yapınca kaşınma zaten iyileşme sürecinde olduğunu gösteriyor ilerleyen zamanda nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile merak etmeyin sizinde bir şeyiniz kalmayacak şimdiden geçmişler olsun

 43. ALİ dedi ki:

  Daha öncede söylediğim gibi kullandıkça tecrübelerimi paylaşacağımı söylemiştim.nihayet çenemde çıkan 4 adet karnıbahar biçiminde ki siğillerden kurtuldum Allah 1000 kere razı olsun bu ilacı yapandan samimiyetle söylüyorum tereddüt içinde aldığım ilacın bu denli fayda sağlayacağını hiç düşünmemiştim.BEN ŞU ŞEKİLDE KULLANDIM ARKADAŞLAR, gündüz sürmedim çünkü alçı gibi bembeyaz görüntü veriyor çirkin gözüküyor,malum siğil benim çenemde o yüzden gece yatarken sürdüm ve sabaha kadar durdu ve ılık suyla ve sabunla bol bol yıkadım,ilacın suyunu deriye emince ciltte sadece kireç gibi toz halinde kalıyor , bunu 4 gece boyunca tekrarladım şu an için tamamen kayboldu inşallah tekrarlamaz.eğer tekrarlayacak olursada yine buradan yazacağım.arkadaşlarında dediği gibi iyileşme sürecinde baya kaşıntı oluyor buda iyileştiğinin göstergesi.ayrıca ömer beye ve muammer beye ilgisinden ve samimiyetinden dolayı çok çok teşekkür ederim.

  • admin dedi ki:

   Ali bey çok geçmiş olsun. Bize güvendiğiniz ve etkisini gördüğünüz için çok mutlu olduk açıkçası. İyi ki bize ulaşmışsınız. Cerrahi işlemlerle çözülmeyen bir durumu bu kadar sürede geçirmesi bizi neşelendirdi 🙂 Geri dönüşünüz ve desteğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Kullanım hakkında tavsiyeleriniz için de ayrıca teşekkür ederiz. Görüşmek dileğiyle.

 44. İbrahim dedi ki:

  Merhabalar 15 gün oldu üst kısımda yaralar iyileşiyor ama ince hassas deri üzeri yaralar derinleşti ve bugün baktım içinden tekrar siğil patlamaya başlamıs görüyorum ne yapmam gerekiyor? ince deride oluşan hasar kolay gececekmiş gibi görünmüyor düzenli olarak silverdin sürüyorum. Yara içinde patlayan yeni sigillere ne yapmam gerekiyor? Hassas bölgelere lütfen daha az sürünüz.

  • admin dedi ki:

   İbrahim bey. çok geçmiş olsun. Kremi az miktarda kullanmayı tavsiye ediyoruz tüm kullanıcılarımızı. Antihpv etkili bir ürün ama fazlası zararlı oluyor. Onaracağı bölgeye açık yaralar oluşturabiliyor. Size antibiyotikli krem önermiştik. Burada geç cevap yazmış olduk. Bize son durumunuz hakkında bilgilendirirseniz seviniriz. Hepsinin geçeceğine eminiz. içiniz rahat olsun. Görüşmek üzere

 45. ALİ dedi ki:

  Siğilim kabuk bağlayıp soyulduktan sonra kırmızı şekilde kalan deride eski rengini aldı ve bitti son the end çok şukur. Etkisi Sadece genital siğil değil ,cenemdeki sigilden kurtuldum. Şimdi arkadaşın elinde çıkan sigilde deniyorum el derisi kalın olduğu için önce 1-2 dk sıcak suyla yıkayıp yumusayinca kullanıyoruz bakalım ne olocak bu konuda da deneyimlerimi yazacağım eğer bunuda geçirirse helall olsun diyeceğim görüşmek üzere

  • admin dedi ki:

   Geçmiş olsun Ali bey. Artık rahatlıkla tıraş olabilirsiniz. etkisini görmeniz bizi mutlu etti. Eldeki siğili de çok rahat geçirecektir. hatta geçirmiştir bile. bayram dolayısı ile cevap yazamadık Şimdi fırsat buluyoruz. Görüşmek üzere.

 46. Ahmet dedi ki:

  merhaba daha öncede yorum yapmıştım şuanda tam sonucu yazıyorum son yorum 6 7 tane sğil üzerine tarif üzerine kullandım sımsıyah oldular ve 3 4 defa sabunla yıkama sonucu düştü altta yara şeklin iz oluştu daha sonra bu izlerde kapanarak eski rengini aldı çok şükür kurtuldum şuanda hic bir problem yok yara olduğunda paniklemiştim ama 4 5 gün gibi süre içerisinde eski halini aldı başta ömer beye ve ekip arkadaşlarına sonsuz teşekkür ediyorum herkeze geçmiş olsun

  • admin dedi ki:

   Çok geçmiş olsun Ahmet bey. Bir daha umarım yaşamazsınız aynı problemi. Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

 47. Asli dedi ki:

  Öncelikle merhabalar bu kremi almadan önce doğrusu bende çok tedirgin oldum işe yarar mı yan etkisi olurmu diye ama okadar çok hastane doktor özel muayenehanelere gittimki artık hiç bişey umrumda değildi çekinerekte olsa aldım.Bir aydır kullanıyorum kremi bendeki siğiller bitişik ve büyük bir bolumde yer alıyordu .Genel cerrahlar operasyonla alabilirz ancak demişlerdi .Kremi kısım kısım uyguladim düşüp yaralar kapanincaya kadar üstüne uygulamadim ve açık yara kaldığı için satış danışmanında tavsiyesi üzerine antibiyotikli krem kullandım .İnanılmaz bir acısı var ama dayanilmayacak gibi değil ve bir ayda tertemiz oldu yaralar da kapandı sanki hiç bisey olmamış gibi mükemmel bir krem hiç tereddüt bile etmeyin alırken .

  • admin dedi ki:

   Çok geçmiş olsun Aslı hanım. Antihpv etkili bir ürün. Siğillerle problem yaşayan herkes için öneriyoruz. Doktorlarımızın araştırıp tavsiye etmesi için çok çalışıyoruz. Sadece operasyonlarla çözüm olmadığını bilmeleri gerekiyor. Yorumunuz ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz. Görüşmek üzere.

 48. süleyman şık dedi ki:

  azer arkadaşlar bu kıremi kullanip döküldülten sonra siğiller yine çıktımı ayni bölgede arkadaşlarimzi bilgilendrielim sizden rica kullanipta tekrari olmayan varmi içinizde onu bizmle paylaşirmisinz arkadaşalar kimi vücüt direnci diyo kimi sigara diyo ama allah razi olsun hocada gerken bilgiyi veryo ve kulanan arkadaşlar bizleri aydinlasalar sevinir saygilarimi arz ederim vevap bekliyoruz.

  • admin dedi ki:

   Süleyman bey yeniden merhaba. Ürünü kullandıktan sonra siz bu konuda bizi bilgilendirirseniz seviniriz. Tekrarlamayı önlemek için geliştirilmiş bir formül Antihpv. bize tekrarla şikayeti ile ilgili dönem bir kaç kullanıcımız dışında kimse olmadı. Tekrarlama görülen kullanıcılarımız da ise sebebi genelde 5 yıldan uzun süredir siğilleri olan ve yaktırma vb işlemleri yaptırıp tüm bölgeyi zayıflatmış ve virüsün komple yayıldığı durumdalardı. Bunu tüm kullanıcılarımıza söylüyoruz. kremi kullandığınız bölgede tekrarlamanın kolay kolay olmayacağını ama krem kullanılmayan bölgelerde deri altında virüs var ise siğil olarak tekrarlayabileceğiniz defalarca söylüyoruz.

 49. Şahin dedi ki:

  Slm arkadaşlar ismim şahin bu kremi yaklaşık 15 gün önce aldım gerçi bana gelen ürün kapak bantı yırtılmış ve ürün eksik olarak geldi bunu ömer beye ilettim telafi edeceyini belirtti bakalım bekliyorum telafi etmessede onuda yazacağım ayrıca
  Arkadaşlar bu illetle mücadele eden arkadaşlara faydalı olabilmek adına kullanım sonuçlarını paylaşmak istiyorum
  Öncelikle bu siğillerin birçok türü var
  Bazıları deri üzernde tane tane ince uzun bazıları deri yüzeyinde geniş bir alanda bitişik bendekiler genital bölgemde deri altında siyah tane tane kabarıklardı

  Önce ben bu kremi yanlış kullandım kullanma talimatına tam uymadım şöyleki kremi deri üzerine ilk sürdüğümde kremdeki asitik matde sürülen bölgedeki deriyi çürütüyor bi 10 dakika biraz acı veriyor fakat dayanılmaz bir acı deyil sürdükten 15 dakika sonra krem kurumuş sanki bir kireç tabakası gibi oluyor ve dokunduğunuzda dökülüyor ve derinin siyahlaşmış olduğunu görüyorsunuz ve tirnağınızla yada iğne kürdan gibi bir cisimle siyahlaşan deriyi biraz zorlama ile kavlata biliyorsunuz ve ben bu hatayı yaptım deriyi kavlattım deri altındaki siğil halen siyah bir nokta gibi duruyordu ve ben siğil neden kavlamadı diye o bölgeye yeniden krem sürdüm ve sonuç göz göz derin yaralar oluştu sakın bu hataya düşmeyin.

  Sonra diyer siğillere kremi sürdüm bir saat bekledim krem kurudu o bölgeyi yıkadım ama deriyi bu kez kavlatmadım derinin ve altındaki siğilin siyahlaştığını gördüm bir gün sonra yine aynı siğillerin üstune kremi tekrar sürdüm yine bir saat bekledim ve yıkadım bu kez derinin ve alttaki siğilin daha siyah olduğunu gördüm ve öylece bıraktım aradan birkac gün geçtikten sonra baktımki deri ve alttaki siğil tam siyah olup ölü deri haline gelmiş olduğunu gördüm ve tırnağımla kaşır gibi yaptığımda ölü deri ve siğilin kopup geldiğini gördüm inanın bukadar basit olacagını düşünmemistim ve bendeki siğiller deri altında olduğu için galiba en zor olanıydı sadece birkaç gün sabır etmelisiniz kısacası arkadaşlar krem gayet işe yarıyor sadece kullanma talimatına uyun inşallah siğiller kaybolup gider ve tekrarlamaz

  Diyer bir konuda arkadaşlar internetten tanınmış bir site olmadan ben birşeyler almak istemiyorum çünkü birkaç kez dolandırıldım bu siteden bu kremide çaresizlikten sipariş verdim ve allahtan ömer bey gerçekten beyfendi ve dürüst bir kişiymiş kendisine çok teşekkür ediyorum ve buarada hatalı gelen kremiminde telafisini bekliyorum ömer bey.

  Arkadaşlar yinede üründen veya satıcı firmadan şüpeniz olursa benim ismim şahin ben ankara bölgesinde kamuda memurum telefon numaramı ömer beye verdim bu konuda şüpesi olan varsa ömer beyden numaramı alıp beni araya bilirler kimliğimi kanıtlamak kaydıyla şüpelerinizi ve ürün konusunda hertürlü bilgiyi verebilirim

  Deneyimlerimi uzun uzun yazdım umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir tekrar geçmıiş olsun herkeze.

  • admin dedi ki:

   Şahin bey yorumunuz geri bildiriminiz için çok teşekkür ederiz. Çoğu kullanıcımız için açıklayıcı bilgilendirici bir yazı olmuş. Tavsiyelerinize uyacaklardır umarım. Birde biz her ne kadar önlem alsak da kargo firmalarının taşıma yöntemleri problemli olabiliyor. Ürünün dökülerek gelmesi içimize sinen bir durum değil. Yoğunluktan ikinci gönderimi yapmayı unutmuş ekip arkadaşlarımız. dün bize whatsapp üzerinden de mesajınızı ilettiniz. ve ürün aynı gün gönderildi bugün gün içinde elinizde olacaktır. Bizim için öncelik sağlığınız. Çok geçmiş olsun. tekrarlamaması ümnidiyle. iyi günler diliyoruz.

 50. Azer dedi ki:

  Arkadaşlar sizden ricam sadexe bu kırami kullanıp dökükdükten sonra tekrar çıkyomu benler düştükten sonra ayni yerden yine çıkmaya başlayan varmi nasıl bir krem kesinlikle tavsiye ederim diyen varmı yada ben başka bşr yol buldum kurtuldum sizde bu yolu bu hekimi deneyin içinizde tamamen kurtulan var burda yorumlarınızı bekkiyorum

  • admin dedi ki:

   Azer bey. Yorumların bir çoğunda tavsiye ediyor kullanıcılarımız. Okumanızı tavsiye ederiz. size özellikle cevap verirler ve ya vermeyebilirler. e-posta hesaplarına yeni yazılar bildirim olarak gidiyor. Lakin bize ulaşırsanız size yardımcı olmaya çalışalım. Şimdiden çok geçmiş olsun

 51. Şahin dedi ki:

  Slm azer bey siğiller tekrar oluşurmu diye sormuş arkadaşlar benim yurt dışında yaşayan bir arkadaşım var onunda çene altında boyun bölgesinde siğiller var avrupada birçok doktora gitmiş bu siğilleri tamamen yok edecek henüz bir ilaç bulunamadığını öğrenmiş ne avrupada nede ülkemizde böyle bir ilaç yok tıp iki tedavi öneriyor yakmak ve dondurmak arkadaşımda avrupada bu işlem pahalı olduğundan yakma işlemini iki yıl önce türkiyede yaptırmış fakat ne varki aynı bölgeden yine çıkmış birde yakmanın izleri kalmış
  Şimdi arkadaşlar ben bu siğillerle ilgili birçok videolar izledim birçok uzman doktorların yazılarını okudum bu siğilin bir ilacı henüz dünyada yok sadece bir koruyucu siğil aşısı var vicudunda hic siğil olmayan kişilerde ileriye dönük koruyucu bi aşı ve ben birçok metot uyguladım evde bitakım bitkilerden kürler yaptım ama nafile hiç bir faydasını göremedim belki çok uzun kullanımda etki edebilir ama ben bir kac hafta sürekli denedim siğillerde bir deyişiklik olmadı
  Arkadaşlar ben bu siğilleri bir ağaca benzetiyorum yer yüzünde gövdesi dalları olan yer altındada kökleri olan yani yakma yönteminde cilt üzerindeki siğiller yakılıp alınıyor fakat deri altındaki kökler kalıyor yani agacın gövdesini kesseniz bile yer altındaki köklerden yine fışkırıyor oda bir çözüm deyil
  Bendeki siğiller tamamı deri altında idi galiba deyişik bir türü ben bu kremi sabrederek kullandığımda baktımki deri altındaki siğil tamamen çürüyüp siyahlaşıp kökü ile birlikte çıkıyor ben bunun farkına vardım aynı yerden çıkacağını hiç sanmıyorum çünkü kremdeki asitik madde siğili tamamen kurutuyor hatta ben sabretmeden kremi sürdügüm yerdeki deriyi kavlattım krem tam işlemini tamamlamadan ve aynı yere tekrar krem sürdüğümde derin göz göz yaralar oluştu ne siğilin kendisi kaldı nede kökü ben bunu yanlış yaptım kremin işlemini tamamlamasını bekleseydim yani bir iki gün sabretseydim derin yaralar oluşmadan siğil kolayca köküyle çıkacakmış burda görüşüm şu şekilde krem sürdügümüz yede deyilde başaka bir yerde deri altında gözle görülmeyen uykuda olan kuluçkalama döneminde olan virüs varsa yani siğiller varsa onlar tekrardan çıkabilir diye düşünüyorum diyer bi konuda
  arkadaşlar bendeki siğiller genital bölgedeydi ilk oluşumu şöyle oldu jiletle traş olduğumda kıl köklerinin yani kıl dipleri kabarıktı hani bazı erkeklerde boyun bölgesinde kıl dipleri kabarık olurya ve ters tıraş ettiğinde kanar ben jiletle traş olduğumda bu kıl diplerindeki deri kabarcıklarını traş olurken bilmeyerek jiletle kestim kanattım ve aynı kıl dipleri bukez dahada kabarıklaştı ve zamanla büyüdüler deri altında gri renkte balon oluştu ben bunu bir araştırmadada okumuştum ve uzmanlar genital bölgeyi jiletle traş olmayın onun yerine traş makinesinin en küçük tarağı ile traş olun böylelikle kıl diplerine zarar vermessiniz diyorlar ve parfümlü duş jeli kullanmayın diye uyardıklarını okumuştum bu siğillerin oluşmasında hepsi birer ekten oluyormuş arkadaşlar benim araştırmam ve görüşüm bu şekilde bütün arkadaşlara tekrar geçmiş olsun herkeze saygılar.

 52. Şahin dedi ki:

  Bu arada ömer bey telafisi olan krem gelmiş cumartesi günü kagodan aradılar henüz gidip almadım yarın alacağım ilginize çok teşekkür ederim sağlıcakla kalın

  • Mercan dedi ki:

   Şahin bey merhabalar. Şahin bey uzun zamandan sonra peki tekrarlama yaşadınızmı acaba merak ettim inşAllah bitmiştir herşey

 53. İbrahim dedi ki:

  Merhabalar tekrarda yaralarım için ömer beyin tavsiyesi ile Thiocilline Antibiyotik krem sabah akşam sürdüm yaklaşık 1 ayı buldu iyileşmesi . bir daha cıkmaması için dua ediyorum, şu anda deri rengimde düzelmeye başlıyor. Kullananlara tavsiyem az ve dikkatli kullansınlar çünkü kısa sürede sonuc alıcaklardır. Yaraların kapanması uzun sürüyor ve can sıkıyor ( özellikle derineze jilet veya ağda mekanık olarak zarar verecek şeylerden kaçının) şu anda takip edicem sonra tekrar yazacagım tekrarlamamasını umut ediyor ve ömer beye tşk ediyorum ilgisinden dolayı.

 54. Bora dedi ki:

  Tereddut ederek siparis verdim iyikide siparis vermisim arkadaslar bole mucizevi bir krem olamaz.lazer yaktirma falan diyolardi hep.gonul rahatligiyla sabirla bu kremi kullanabilirsiniz.3 5 gun icinde kendiliginden dokuluyo.inanamadim sonuclarina.omer bey cok tesekkur ederim ilginiz ve yardimlariniz icin.teredduy eden herkese numarami verebilirsiniz gonul rahatligiyla kullanan biri olarak.allah razi olsun sizden.

 55. admin dedi ki:

  Merhaba Bora bey güzel yorumunuz için çok teşekkürler.Fayda sağlayabildiğimiz insan sayısının artması bizi mutlu ediyor

 56. Fatma dedi ki:

  Kremi aldım 3 günde birçoğu kayboldu bile.. Kesin net tavsiyemdir. Çok teşekkür ederim..

  • admin dedi ki:

   Çok geçmiş olsun Fatma hanım. etkisini kısa sürede görmeniz çok sevindirici. Tavsiyeniz için çok teşekkür ederiz.

 57. ALİ dedi ki:

  Arkadaşlar denedikçe yorum yazacağımı söylemiştim.benim çenemdeki 2 senelik siğil geçti gitti.daha sonra arkadaşın elindeki 15 civarı bir siğil vardı onda denemeye karar verdik, hani adı genital siğil kremi ya arkadaş başta kullanmak istemedi ama 5-6 senedir elinde varmış artık ne olsa razıydı 🙂 neyse arkadaşın elindeki bütün siğillere aynı anda uyguladık el derisi kalın olduğu için herhangi bir yakma felan olmamıştı.ama günlük bir hafta boyunca sürdük her ihtimale karşı.20 gün civarı oldu bütün siğilleri geçti ve soyuldu döküldü utancından adam elini hiç cebinden çıkaramıyordu adam şimdi bana bol bol dua ediyor bende size ediyorum Allah razı olsun tekrar tekrar sölüyorum,her çeşit siğilde işe yaradığına da eminim artık, ilacın sadece çok çok azını kullandık yani kutusu çok küçük ama en az 100 kişiyi daha tedavi eder sanırım,bende bu işin sıkıntısını bildiğim için birilerine faydalı olmak için milletin eline ayağına bakar oldum siğil görsemde sürsem adamda bana dua etse diye,antihpv ailesinin herzaman arkasındayım siz benim sorunumu çözdünüz bende herzaman bu ilacın işe yaradığını duyurmak için elimden geleni yapacağım,herkese tavsiye ediyorum zaten herzaman da yorum yazmaya devam edeceğim bu ilaç türkiyede hatta inşallah yurt dışında dahi tanınancak ,Allah razı olsun hepinize ,siz benim bundan sonra ailemsiniz görüşmek üzere

  • admin dedi ki:

   Çok teşekkürler Ali bey bu güzel desteğiniz için. Bizde sizin gibiyiz açıkçası et beni siğil olan kişileri gördüğümüzde istemsiz yardımcı olmaya çalışıyoruz. Çoğu kullanıcımız miktar soruyor bize. Bolca olduğunu söylüyoruz ama sizin dile getirmeniz daha güzel olmuş. Bundan sonra düzenli görüşürüz inşallah.

 58. ALİ dedi ki:

  Azer bey kardeşim kesinlikle al ve kullan kesinlikle ve kesinlikle siğil gittiğinde tekrarlamıyor buna inan, hatta admin arkadaşlarda, emin olmayan güvenemeyen arkadaşlara telefon numaramı verebilirler isteyen arasın sorsun deneyimlerimi paylaşırım.bu ilacın faydasını ben gördüm hertürlüde arkasında dururum saygılar.

 59. Bahattin dedi ki:

  ARKADAŞLAR BEN ÖNCE DOKTORDAN ALDIRACAKTIM
  SONRA BİRAZ ARAŞTIRDIM BU KREMİ BU SİTEDE BULDUM
  TEREDÜTTE KALDIM ALMAKTAN SONRA İÇİMDEN Bİ HİS DENE DEDİ VE ALDIM İLK GÜN EN BÜYÜK SİĞİLE SÜRDÜM SABAH KALKTIM SİĞİL KOPMUŞ
  YERİ HAFİF YARA OLMUŞ KANAMA FALAN YOK
  ŞİMDİ TAMAMEN İĞİLEŞTİ GİBİ HERKESE TAFSİYE EDE BİLİRİM

  • admin dedi ki:

   Çok geçmiş olsun Bahattin bey. Normalde büyük siğiller 5 6 günü bulabiliyor düşmesi sizde bir günde düşmesi sevindirici bir haber. Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz.

 60. Duru dedi ki:

  Şuan nedesem bilemiyorum ama tek diyeceğim allah razı olsun. Hep yorumları sahte falan sanmıştım ama bi yanımda ya doğruysa diyordu denemek birşey kaybettirmeyecekti. Koter sonrası tekrarlamıştı. Kremin ikinci günü öbek gibi toplanmış siğil yok oldu gitti. Bir iki dakka yanma oluyor ama sonra acısı geçiyor. Gerçekten harika bir krem ve sonuna kadar parasını hak ediyor. Helal olsun.

  • admin dedi ki:

   Çok geçmiş olsun Duru hanım. Yorumlar tamamen şeffaf olarak yayınlanıyor. Çoğu kişi sizin gibi düşünüyor haklı olarak. Ama karar verip kullanmadan inanmak çok zor sanırım. Bu değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Kısa sürede etkisini görmenize sevindik.

 61. Fevzi dedi ki:

  Selam Arkadaşlar,

  Bende 6 ayda 4 kez yaktırma işlemi yaptırdım ve yine geçmedi. Tam bir haftadır Ömer beye sorular sora sora beni aydınlattı ve krem siparişini verdim. İnşallah geçer ise çok dua edecem ömer bey,e şimdiden ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. Krem geldikten ve kullandıktan sonra tekrar yazacağım.

  • admin dedi ki:

   Yorumlarınızı bekliyor olacağız Fevzi bey. Yakma işleminin aksine etkisini göreceğinize eminiz. Kısa sürede etkisini görmeniz ümidiyle. Şimdiden çok geçmiş olsun.

 62. Süleyman dedi ki:

  Arkaşlar ben azer ben böyle bşr şey görmedim Ömer bey çok teşkürler gerçekten harika bir kırem acısı var ama bu nalet şeyleri temizliyor inşallah daha çıkmaz 3 günde yok etti eski deriye kavuştum ama sonrada çıkmasına bişey diyemem şimdi lik Arkaşlar çok güzel bir kırem yorumlar sahte değil ve Ömer bey çok bey efendi bşr insan ilgisi içinde çok teşkürler sizden ricam arkadaşlar eğer sonra da tekrari olan varsa buraya yazsin yoksa tekrari yine yazinki bşr sürü insan bu psikolojik sorunda kurtulsun hepinizde rica edyom bu bir vesile ömer beyde bir şifa vesilesi olsun bizlere önce allah sonra Ömer bey sizin dürüstlüğünüz çok teşkürler.

 63. ALİ dedi ki:

  Yaklaşık 2 ay oldu tekrarlama felan yok kökü kurudu çok şükür

 64. ALİ dedi ki:

  şimdide et beninde deniyorum kremin kutusu küçük ama kürdanla sürüldüğü için bitmiyor ,ziyan olmasın diye çevremdeki herkesle paylaşıyorum şimdide et beninde deniyorum 2 gundur sonuçtan haber veririm

 65. Ezgi dedi ki:

  Merhabalar. Kremi kullanan ve faydasını gören biri olarak yorum yapmayı kendime borç bildim ki bu hastalıktan sıkıntı yaşayan arkadaşlara yararım dokunsun. Benim siğillerim henüz çok yeni olduğu için virüs oldukça aktif durumda.. 4 ayda 3 kere kriyoterapi uygulandı ve her defasında yeniledi, yetmedi yayıldı. Kremi farklı tedavi yöntemleri ararken buldum çok inanmasam da ne kaybederim diyerek denemeye karar verdim. Bir haftada 14 siğilden 10 u düştü. Hatta bazısı ilk 4-5 günde kayboldu. Yara açacak korkusuyla söylenenden daha az kullandım. Yara oluşan 2 siğil oldu. Yenisi çıktı ama düşen siğillerin yerinde değil. Ben bunu virüsün aktif olmasına bağlıyorum. Hastalığın ilk oluşturduğu siğil kriyoterapide sürekli tekrar ediyordu ve kremle en sona kalan da bu siğil oldu. Henüz tamamen iyileşmiş değil ama bu siğil tekrarlamazsa vadedilen her şeyi yerine getiren bir kremdir benim için. Ve geri kalan 9 siğilin düşmesi mucize bir başarıdır. İlgisinden dolayı Ömer Beye ve bu kremi geliştirmekte faydası olan herkese teşekkür ederim

  • admin dedi ki:

   Ezgi hanım merhaba. Güvenip, kullanıp etkisini görmüş olmanız sevindirici. Şimdiye hepsi geçmiştir sanırım. Hpv’nin bazı türleri çok aktif olabiliyor tüm bölgeye yayıldığı için tekrarlama görülmesi normal oluyor. Anthpv siğiller ve siğilin bulunduğu bölgedeki virüsü yok edebiliyor. tabi deriye komple sürülemediğinden tekrarlama görülebiliyor başka bölgelerde. Ama düzenli kullandıkça komple yok olacaktır tüm virüs. az miktar kalsa bile bağışıklığınızın savaşıp yenmesi kolay olacaktır. Güzel haberleriniz i bekliyor olacağız. Çok geçmiş olsun Ezgi hanım tekrardan.

  • Dilek dedi ki:

   Ezgi hanim mrb yorumunuzu okudum dikkatimi cekti bende kullanıyorum etkisi çok güzel oldu 2. Gu den ufak ufak dökülmeler başladı fakat çok fazla yaktı beni yani elimi vuramicak kadar yaktı ara vererek kullanıyorum acaba sizdede böyle bi etki oldumu ?

   • admin dedi ki:

    Merhaba Dilek hanım. Ezgi hanıma mail otomatik gitmiş olmalı. ama belli ki görmediğinden cevap verememiş olabilir. Günde bir az bir miktar uyguladığınızda normalde dokunulmayacak hale gelmiyor aslında. Bazı kişilerde hassas olduğunda nadir görülebiliyor. ama endişe edilecek durum değil açıkası. Geç cevap vermiş olduk. Şu an süreciniz nasıl devam ediyor bizi bilgilendirirseniz çok seviniriz.
    Umarım geçmiştir.

 66. Mahmut a. dedi ki:

  Allah sizden razı olsun. Çok Teşekkür ederim. hiç tereddütsüz alın arkadaşlar. 4 tane bir 3 diğerleri 4 cm büyüklüğünde siğilim vardı geçen salı sürdüm bugüne hiç biri kalmadı. kimseyle yüz göz olmadan yaptım. İyi ki varsınız güzel insanlar.

  • admin dedi ki:

   Çok geçmiş olsun Mahmut bey. Kısa sürede etmesi bizim için güzel haber oluyor. Yorumunuz için teşekkür ediyoruz.

 67. Emrah dedi ki:

  Allah sizden razı olsun. 1 kere kullandım etki gösterdi. 6 kere yakma tedavisine gittim daha da artmıştı. Doktorlarının bitiremediği bu siğilleri bu krem 1 kullanımda bitirdi. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Sayenizde psikolojim düzeldi

  • admin dedi ki:

   Dediğimiz gibi Emrah bey içiniz rahat olsun. Hiç moralinizi bozmaya gerek yok. Çözümsüz bir durum değil siğiller. Bir kullanımda etki etmesi de harika olmuş. Bu değerli yorumunuz için çok teşekkürler.

 68. Hakan dedi ki:

  🙂 🙂 Bunu yazmayı kendime bir borç bildim. İnşallah başka kişilere de bu şekilde faydam olur. Allah’a çok şükür şu an için her şey yolunda. 2 yıl öncesinde aşırı makat kaşıntısı vardı pruzon pomad aldım geçti. Yaklaşık 1 yıl önce tekrar başladı. 2-3 ay öncesinde de elime sivilce şeklinde siğiller gelmeye başladı, 2-3 derken bayağı arttı araştırmalarım sonunda siğil olduğunu hissettim. Doktora gitmeyi düşündüm ancak normal bir hastalık olmadığı için son çare olarak düşünürek araştırmaya başladım. Daha önce elimde çıkmıştı ve incir sütü ile iyileşmişti. Aynı yolu denedim (aşırı yakıyor eldeki gibi olmadı) fayda vermedi, çay ağacı yağı, muz kabuğu, elma sirkesi vs. vs. internette yazan bütün alternatifleri denedim hiç birinin faydası olmadı.

  Araştırmam sonucu Antihpv ile karşılaştım, yorumları okudum, herkes gibi düşündüm çok inanmadım. Yorumları kendileri yapıyordur diye düşündüm. Fiyatta çok pahalı geldi, dolandırılma endişeside duydum. Ama giden 200 tl olsun dedim, sipariş verdim, kredi kartında sorun çıktı, kapıda ödemede 10 tl kargo parası var dedi ben kalsın o zaman dedim. Muhasebe vs. görüşeyim elden verirsiniz kargo almayız dediler kabul ettim bu şekilde aldım.(İYİKİ ALMIŞIM) Ambalajı görünce şaşırdım yalan yok, (bu konuda gelişim gösterilirse iyi olur bence önemli bir konu) büyük bir kutu içinde baş parmağım kadar minik bir tüp 🙂 Kapağı açtım nasıl keskin bir koku (sakın burnunuza fazla yaklaştırmayın), böyle bitki kökü mü olur bildiğin kimyasal dedim ama vardır bir hikmeti. O heyecanla sürdüm, çok sürmedim diye düşündüm ama sanırım çoktu, midem alt üst oldu, kendimi çok kötü hissettim. 1-2 saate geçti. 1-2 gün sonra bölgede yanma oluştu ama dayanılmicak bir şey değil, daha sonra daha dikkatli sürdüm daha az yanma oluştu, şu an temizlendi gibi çok küçük parçacıklar var. Ama onların da gideceğinden eminim. Endişem tekrar çıkması, umarım çıkmaz tekrar.Çıksa da kutunun henüz %100 de 10 unu bile kullanmadım. Ben bu siteye tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum. Aldıkları para sonuna kadar helal olsun. Yazdığım bu cümleleri kolay kolay site sahibi oturup düşünerek yazmaz her şey gerçek. Herkese Allah’tan şifalar diliyorum.

  • admin dedi ki:

   Hakan bey. Vakit ayırıp bu kadar kapsamlı cevap yazdığınız için size ne kadar teşekkür etsek az. Komple geçmiştir artık siğilleriniz sanırım. Ambalaj konusunda çalışmalarımız devam ediyor. Önerinizi dikkate alacağız. İnşallah bir daha tekrarlama olmaz ve virüsü komple bağışıklığınız kısa sürede atar. Çok geçmiş olsun tekrardan.

 69. Muzdarip dedi ki:

  Allah bin kere razı olsun çok çekinerek aldım ama bir hafta içerisinde tamamen iyileştim Allah işinizi rast getirsin

  • admin dedi ki:

   Çok geçmiş olsun. Kullanıp etkisini görmeniz sevindirici bizim içinde. Sağlıklı günler diliyoruz

 70. Ramazan dedi ki:

  Toplam bir haftada sigil felan kalmadı aldıkları paranın hakkını veriyorlar. Doktora gitmeye gerek kapmadı çok teşekkür ederim . Sadece bir soru sormak istiyorum. Tekrar çıkarsa aynı şekilde kullanmamın bir sakıncası varmı? Tekrar teşekkür ediyorum . Herkese tavsiyem çekinmeden alın ve kullanım

  • admin dedi ki:

   Merhaba Ramazan bey. Aynı noktadan kolay kolay tekrarlama olmayacaktır. Tabi Farklı bölgelerde virüs var ise siğil çıkma ihtimali olacaktır. Ama aynı şekilde kullanabilirsiniz. Hiç bir sakıncası olmayacaktır. Krem elinizde bolca miktar kalmış olmalı oda koşullarında 1 yıl muhafaza edebilirsiniz. Çok geçmiş olsun. Değerli yorumunuz içinde ayrıca teşekkür ederiz.

 71. halil B. dedi ki:

  İyi günler size çok çok teşekkür etmek istedim 3 gündür kullanıyorum kremi bugün 3 tane siğilim düştü size ne kadar teşekkür etsem azdır 🙏🏻🙏🏻

  • admin dedi ki:

   Merhaba Halil bey, kısa sürede etkisini görmenize çok sevindik. yorumunuz için çok teşekkür ederiz sağlıklı günler diliyorum.

  • admin dedi ki:

   Bu değerli yorumunuz için teşekkür ederiz Halil bey. Umarım bir daha tekrarlama da olmayacaktır. Çok geçmiş olsun size.

 72. Murat dedi ki:

  Öncelikle çok tesekur ederim gerçekten çok etkli iki defa sürdüm küçükler hemen düştü büyükte düşmek üzere herkeze tavsiye ederim hiç düşünmeden alın bu kiremi doktorlar neden tavsiye etmez onuda alamis degilim yakmak ve dondurmaktan başka çare yokdediler bana bende yaktirmistim boşuna okadar acı çekmişim herkeze çok geçmiş olsun Allah şifalar versin

Bir Cevap Yazın

Sipariş Ver
WhatsApp chat
%d blogcu bunu beğendi: